Taburetky

V našej kategórií Taburetky nakúpite tovar už od 6.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Taburet, ekokoža biela/látka tmavosivá, POLO a Taburet s úložným priestorom, tmavohnedá, MONAKO, ale aj Sedací vak, ekokoža, BOBEK. Zákazníci dobre hodnotia najmä Taburet, biela/pásikavý vzor, WAGNER 1 V akcií kúpite aktuálne produkt Taburet, sivá/tmavohnedá, ROMAN 2 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Taburet, látka džínsový vzor, JEANS OVAL Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Taburet, látka animal, COW. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Taburetky a budete naozaj spokojní.

Taburet, hnedá látka, SANTIAGO

Moderný taburet SANTIAGO Materiál: látka Farba: hnedá Matrix 5 Kovové nožičky s povrchovou úpravou chróm Rozmery (ŠxHxV): 58x58x41 cm Výška sedu: 41 cm Hĺbka sedu: 58 cm Výška spodného priestoru od...

Kožený taburet, sivohnedá, DANILO

Taburet DANILO, Materiál: koža pampas Hellgrau Farba: M 9010 sivohnedá Rozmery (ŠxHxV): 65x65x46 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 4,5 cm Možnosť individuálnych objednávok zo 6 farebných...

Taburet, tmavosivá, FALON

Taburet s prešitím a úložným priestorom FALON Materiál: látka Farba: tmavosivá Rozmery (ŠxHxV): 37,5x37,5x38 cm Výška sedu: 38 cm Hĺbka sedu: 37,5 cm Dodávané v demonte.

Taburet, hnedá/biela, HAJAR

Taburet s prešitím a úložným priestorom HAJAR Materiál: látka Farba: hnedá/biela Rozmery (ŠxHxV): 37,5x37,5x38 cm Výška sedu: 38 cm Hĺbka sedu: 37,5 cm Dodávané v demonte.

Taburet, bielosivá, KABALA

Taburet s prešitím a úložným priestorom KABALA Materiál: látka Farba: bielosivá Rozmery (ŠxHxV): 76x37,5x38 cm Výška sedu: 38 cm Hĺbka sedu: 37,5 cm Dodávané v demonte.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: